O mnie

Witam na moim blogu, 

to ja, Zapomnij.

Miło mi, że mogę Cię tu gościć.

.

Co o mnie? Pochodzę ze Śląska, lubię swoją pracę, uwielbiam podróże i motoryzację (tę na dwóch i na czterech kołach). Fotografuję również i tańczę, a nade wszystko kocham jeść i spać.

Jeśli chodzi o sport, to jestem zbyt leniwa. Ale czasem sobie wyskoczę na narty albo w góry. Bywa, że stracę poczucie czasu na spacerze i zrobi się z tego 20 kilometrów. Szczególnie na urlopie. Ogólnie lubię urlopy, fajne są.

Nie lubię schematów, braku precyzji, braku profesjonalizmu w usługach oraz bakłażanów i porannego wstawania. Mam dużo do powiedzenia i komentarz na każdą okoliczność, ale dla Twojego dobra nie zawsze to robię. Nie obchodzą mnie Twoje poglądy polityczne, wyznanie czy ideologia, którą się kierujesz. Bardziej ciekawi mnie, co skłoniło Cię do takiego a nie innego podejścia do świata. Nie rozróżniam ludzi na lepszych i gorszych, bo każdy jest inny i każdy ma coś ciekawego do powiedzenia – trzeba tylko nauczyć się słuchać.

 

W celu nawiązania kontaktu zapraszam tu: Kontakt

A regulamin bloga znajdziecie tu: Regulamin

.

Przypominam, że wszystkie zdjęcia i teksty, o ile nie zaznaczyłam inaczej, są moją własnością. Użycie ich bez mojej zgody będzie się równało z naruszeniem praw autorskich. Przygotowanie jednego dużego tekstu ze zdjęciami to wiele dni, po kilka godzin każdy. Dlatego nie odpuszczę, bo to jest po prostu kradzież i brak szacunku do twórcy. Aha, jeszcze coś. Skopiowanie treści z bloga na inne kanały, nawet jeśli podpiszemy autora, nadal jest naruszeniem praw autorskich. Myślę, że nikt z Was nie chciałby się przekonać, jakie są stawki za każde pojedyncze zdjęcie. Nie mam natomiast nic przeciwko nawiązaniu współpracy i udzieleniu licencji na konkretne fotografie na umówionych warunkach.

.

Tutaj nie ma miejsca na hejt. Odmienne zdanie można zawsze wyrazić w sposób kulturalny i rozwinąć ciekawą dyskusję. Jeśli masz w sobie za dużo agresji, idź pobiegać. Albo biegnij do psychologa po poradę, bo to świadczy o Twoich problemach. Obraźliwe wiadomości i komentarze będą natychmiast zgłaszane w odpowiednie miejsca, co będzie się wiązało z konkretnymi konsekwencjami. Jeśli jest jeszcze na świecie ktoś, kto myśli, że w internecie jest anonimowy, to chętnie mu pokażę, że się myli ;)

.

Chciałabym również przy okazji wspomnieć, że motto bloga „Życie jest piękne, złe są tylko chwile!” jest moim autorskim hasłem, powstałym z przekształcenia słynnych słów piosenki zespołu Dżem: „W życiu piękne są tylko chwile”, na które jakoś nie do końca mogę się zgodzić w takim kształcie. Stąd moja modyfikacja, z której powstała w 2007 roku myśl przewodnia dla bloga – najpierw starego, na Onecie, a obecnie pod własną domeną. Niestety w szeroko pojętym internecie przypisuje się te słowa komuś innemu i to jest całkowicie nieprawidłowe.

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.