O mnie

Witam na moim blogu, 

to ja, Zapomnij.

Miło mi, że mogę Cię tu gościć i zaproponować spacer po różnotematycznych artykułach.

.

Musisz jednak wiedzieć, że:

wszystkie zdjęcia i teksty, o ile nie zaznaczyłam inaczej, są moją własnością. Użycie ich bez mojej zgody będzie się równało z naruszeniem praw autorskich. W swoich tekstach korzystam z prawa do krytyki i swobody wyrażania zarówno pozytywnych, jak i negatywnych poglądów, mającego swoje źródło w Konstytucji RP oraz ustawie z dnia 26 stycznia 1984 r. Prawo prasowe.

.

.Kim jestem?

Przede wszystkim sobą. Poza tym: wesołą absolwentką studiów humanistycznych z milionem pomysłów w głowie.

Jaka jestem?

Na pewno ciekawa świata. Nastawiona optymistycznie, ale i szczera – czasem do bólu. Pewna swoich decyzji, mam własne zdanie na każdy temat. Nie lubię natrętnych telemarketerów i schematycznego działania.

Co lubię?

  • podróże – podróżuję odkąd pamiętam, za każdym razem odkrywam nowe miejsca i poznaję nowych ludzi, sprawdzam się w różnych sytuacjach.
  • fotografię – aparat fotograficzny towarzyszy mi od urodzenia, w wieku 8 lat dostałam swoją własną lustrzankę. Wnikliwie obserwuję rzeczywistość, uwieczniam ją – kiedyś na materiale światłoczułym, teraz częściej na karcie pamięci. Cały czas się doskonalę, bo w fotografii (jak i w życiu) nie znoszę bylejakości. „Zawsze ograniczam mój sprzęt do minimum: dwa aparaty, każdy z trzema obiektywami, flesz i asystent” ;)
  • taniec – trenowałam taniec przez wiele lat od podstawówki, co jakiś czas zmieniając formę, by spróbować czegoś nowego – od formacji tanecznych po taniec towarzyski. Obecnie poznaję taneczny świat gorącej Dominikany oraz Angoli.

a do tego narty, samochody i mój zawód, w którym najbardziej fascynujące jest poszukiwanie nowych, niebanalnych rozwiązań.

Dlaczego blog?

Bo tak. ;)

.

Pamiętaj, że kilka wpisów nie sprawi, że poznasz mnie i moje życie.

Tu nie ma rzeczywistości – jest Internet.

.

Chciałabym również przypomnieć, że motto bloga „Życie jest piękne, złe są tylko chwile!” jest moim autorskim hasłem, powstałym z przekształcenia słynnych słów piosenki zespołu Dżem: „W życiu piękne są tylko chwile”, na które jakoś nie do końca mogę się zgodzić w takim kształcie. Stąd moja modyfikacja, z której powstała w 2007 roku myśl przewodnia dla bloga – najpierw starego, na Onecie, a obecnie pod własną domeną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.