‚Suits’ – oryginalny, ciekawy, inny.

Mało znany (jeszcze), ale za to świetny serial prawniczy.

Błyskotliwe, czasem zabawne dialogi, niekonwencjonalny sposób rozwiązywania spraw – to tylko kilka cech tego serialu. Główny bohater przypomina mi doktora House’a.

Z jednej strony mamy najlepszego prawnika (Harvey Specter), który swoją bezczelnością i inteligencją przewyższa wszystkich, z drugiej zdolnego niedoszłego studenta Harvardu z pamięcią fotograficzną (Mike Ross), który popełnił w życiu kilka błędów, ale ma przy tym niesamowite szczęście. Co będzie, gdy te dwie osoby się spotkają? I w jakich okolicznościach to się stanie? Trzeba zobaczyć!

Zanim się zabrałam do oglądania, myślałam, że to kolejny nudny tasiemiec, jaki wyprodukowano na potrzeby półmózgich pożeraczy wszystkiego, co się rusza w telewizji. Potem przez myśl mi przeszło, że jak prawnicy, to będzie sztywno. I wiecie co? Ostatni raz tak bardzo się pomyliłam 24 stycznia 2004. ;)

Dla tych, którzy cenią sobie ambitniejszy serial z oryginalnym pomysłem i zaskakującymi dialogami (nie tylko dla prawników), polecam stronę:

http://iitv.info/suits/

Zacznijcie od pilota (po kilku minutach się rozkręca). Jak przebrniecie do jego końca (trwa ok. godziny), nie będziecie chcieli się oderwać! Na pocieszenie dodam, że odcinków nie jest wiele, więc wielkich zaległości nie będzie. Nowe dodawane są w każdy piątek. Kilka dni później dorzucają napisy, chociaż bez nich też można się zorientować o co chodzi. Jedyny minus to limit, ale jeden odcinek można spokojnie obejrzeć w całości jednego dnia.

P.S. Dla samych aktorów też warto pooglądać, na niektórych patrzy się całkiem przyjemnie ;)

.

.

zdj.: filmweb.pl

2 thoughts on “‚Suits’ – oryginalny, ciekawy, inny.

    1. Ja właśnie rozpaczam, bo kolejny sezon dopiero w wakacje ;P Zwykle seriali nie oglądam, a za tym będę po prostu tęsknić.

      Koniecznie napisz mi później jak wrażenia :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.